TINA TURNER

female ragdoll seal bicolour (BICn)

born: 23.05.2021

father: Koc-Pol Cat TOM CRUISE
mother: Koc-Pol Cat SPOT


pedigree

Tina jest niezwykle ciekawską i bardzo odważną koteczką. Już jako malutki kociak uwielbiała  przebywać ze mną w ogrodzie, towarzysząc mi przy wszelkich ogrodowych pracach. Urządzałyśmy sobie wspólne, długie wycieczki po ogrodzie, towarzyszyła mi w pracach ogrodowych, a po ich zakończeniu, razem leżakowałyśmy na słoneczku. Jej rodzeństwo wolało w tym czasie domowe, bezpieczne zacisze.

foto 15.10.2021r.

Gdzie sypia Tina? 

Niezwykła kotka, to i niezwykłe miejsca wybiera do spania :) Jej rodzeństwo Tom Cruise jr., Tom Hanks i Tiffany jak widać śpią tam, gdzie koty spać powinny, czyli na wygodnym drapaku. Cudne, kochane maluszki :) BARDZO JE KOCHAM :)

foto: 03.11.2021r

❤️Tiffany Bijou, Tina Turner, Tiffany Black, Tom Hanks, Tom Cruise jr.  ❤️ oraz muminkowy klan: Migotek, Panna Migotka, Włóczykij ❤️czyli moje ukochane skandynawskie perełki, co do których trudno mi podjąć decyzje :) 

Wspólnie spędzamy każdą chwilę i muszę uczciwie przyznać, że ten jesienny, pandemiczny czas 2021r, to czas cudnie mi osłodzony ich bliskością :) Czy potem rozłąka będzie możliwa? hmm...No właśnie...  ;) Niezwykłe okoliczności w jakich żyjemy, tworzą i niezwykłe więzi :)

Pandemia, to czas, aby się zatrzymać, zastanowić i zacząć żyć inaczej - spokojniej, rozważniej i w zgodzie z naturą, i samym sobą.

sierpień 2021r.

I jeszcze jeden filmik, na którym Tina tylko gdzieś przemyka :) To takie zwyczajne migawki z naszego życia. Podpatrzone, podejrzane i co najważniejsze - zarejestrowane (!) cudowne chwile z okresu dorastania kociaków. Niektóre z kociąt z nami zostają. PACHA zostaje, to ta z blaze na nosku siedząca na krzesełku. Zostaje też TINA, która przemyka gdzieś tam pomiędzy... 

Wrzucam te materiały, aby nie przepadły, zostały na stronie i przypominały jak wszystko jest ulotne, jak mija czas i że każda chwila jest cenna, magiczna, niepowtarzalna... 

foto: październik  2021r.

Karmienie kociaków, to nie taka prosta sprawa, gdy chce się karmić je zdrowo. BARF, to moim zdaniem najlepszy wybór, czyli surowe mięsko odpowiednio suplementowane. Jednak czasami, gdy jestem zmęczona, do kocich miseczek trafiają kawałki mięska - bez mielenia, i bez suplementów. Oj, trudno jest się wtedy maluchom przekonać do takiej odmiany ;) Na filmiku kociaki z różnych miotów. Ten malutki słodziak na początku, to MIGOTEK, potem w kadr wchodzi TINA i kolejno TIFFANY BIJOU i ... pozostałe :)

foto: październik  2021r.

Podstawową karmienia naszych kociaków jest BARF

Moim zdaniem, to najlepsze, bo najzdrowsze kocie jedzonko! Wiem, wiem... dużo osób zwróciło mi uwagę, dlaczego tylko dwa talerzyki dla takiej kocięcej gromadki. No coż... akurat tak mi było w tym momencie wygodniej ;)

Ile kociaków zmieści się na jednym fotelu? Niestety tylko cztery :)  Całe szczęście, że w domu foteli dużo więcej :)


O jakości kota hodowlanego świadczy jego...

❤️ POTOMSTWO ❤️

Using Format