Informacje o dostępnych kociakach / marzec  2020

Wszystkich zainteresowanych zakupem kociaka serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ON-LINE naszej rodzinnej hodowli kotów rasy ragdoll zrodzonej z wielkiej pasji i miłości do kotów. Nie wstydzę się powiedzieć, że mamy kota, na punkcie kotów, i to już od 3 pokoleń. ;)

Rozwojowi rasy ragdoll poświęciliśmy swoje życie - to nasza miłość i wielka, rodzinna pasja, którą pragniemy się z Wami dzielić.
Wyróżnia nas ogromne, 17-sto letnie doświadczenie hodowlane. Koc-Pol'owe linie sięgają już nawet 8 pokoleń

Naszym priorytetem jest hodowla zdrowych, rodzinnych kotów o cudownym charakterze - niezwykle łagodnych, spokojnych, ufnych i przyjacielskich. Idealnych dla rodzin z małymi dziećmi, osób starszych czy samotnych.

Jesteśmy dużą rodziną mieszkającą w wielkim domu z ogrodem. To dom z kocią duszą - wyjątkowy pod każdym względem, w którym w doskonałej harmonii żyją ze sobą różne stworzenia. Mamy przemiłe psiaki, dużo ptaków i innych zwierzaków. Kociaki dorastając w takich warunkach są fenomenalnie socjalizowane, cudownie dopieszczone i uczą się otwartości w stosunku do wszystkich istot.

Jesteśmy ON-LINE :)
Wprowadzamy  nowe procedury. Nasze klasyczne spotkania "kocie pogaduszki" zastąpiliśmy wirtualnymi spotkaniami ON-LINE 🐈 i przyznam, że cały dzień jest u nas aż tłoczno ;)

Najlepszy do bezpośredniego kontaktu z nami wydaje się być obecnie WhatsApp (791-155-791) - najlepsza jakość przesyłu filmików i wideorozmów - wysyłamy fotki i zdjęcia, jakich nie znajdziecie na naszym FB, Instagramie, czy stronie internetowej :)
Przez WhatsApp wysyłamy materiały z naszego codziennego życia - takie podpatrzone… zwyczajne i niezwyczajne zarazem ;)

Zapraszamy na wirtualne odwiedziny :)


niebawem do odbioru będą:

 • MUFASSA - kocurek / blue bicolour
 • ASTON - kocurek / blue bicolour 

nasze maluchy przekazujemy przy zachowaniu wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa.

Kociaki rasy Ragdoll są:

 • z rodowodem FIFe
 • z książeczką zdrowia
 • odrobaczone
 • dwukrotnie zaszczepione
 • już po wczesnej kastracji

oraz

 • otrzymują Pełne Gwarancje Zdrowia
 • wraz z Certyfikatem Zdrowia i aktualnymi badaniami
 • nasze linie są wolne od uwarunkowań genetycznych HCM (n/n) i PKD (n/n),
 • są testowane na Felv, FIV

Cena kociaków: -> 3,500 zł


Przyjmujemy, że 3,500 zł, to w naszej hodowli cena prześlicznego kociaka rodzinnego do kochania, ale za 2500 zł też czasami można u nas kupić mruczące szczęście

Na cenę kociaka ma wpływ jego umaszczenie, rozłożenie koloru, typ, intensywność koloru oka, długość futerka, linie w rodowodzie, płeć, wiek.... oraz wiele innych podobnych czynników.

Proszę zwrócić uwagę, że nasze kociaki są już po zabiegu kastracji/sterylizacji i otrzymują Pełne Gwarancje Zdrowia, wraz z Certyfikatem Zdrowia i aktualnymi badaniami. To wszystko ma też wpływ na cenę kociaka.

Kociaki rodzinne klasy BOB (Best of the Best) mają znacznie wyższe ceny i są one indywidualnie ustalane. Niestety za najlepsze z najlepszych naszych kociąt trzeba zapłacić naprawdę dużo


BOB:

kociak Best of the Best - wybitny, najlepszy z najlepszych kociąt dla rodziny

kociak rodzinny

śliczny, przemiły kociak do kochania dla każdej rodziny

show/breeder:

kociak klasy wystawowo hodowlanej / przeznaczony do hodowli

breeder

kociak do hodowli bez praw wystawowych


 zapraszamy ON-LINE  

Jesteśmy dostępni i aktywni na wielu platformach.  


Using Format