Informacje o dostępnych kociakach / luty  2020

Wszystkich zainteresowanych zakupem kociaka serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej rodzinnej hodowli kotów rasy ragdoll zrodzonej z wielkiej pasji i miłości do kotów. Nie wstydzę się powiedzieć, że mamy kota, na punkcie kotów, i to już od 3 pokoleń. ;)

Rozwojowi rasy ragdoll poświęciliśmy swoje życie - to nasza miłość i wielka, rodzinna pasja, którą pragniemy się z Wami dzielić.
Wyróżnia nas ogromne, 17-sto letnie doświadczenie hodowlane. Koc-Pol'owe linie sięgają już nawet 8 pokoleń

Naszym priorytetem jest hodowla zdrowych, rodzinnych kotów o cudownym charakterze - niezwykle łagodnych, spokojnych, ufnych i przyjacielskich. Idealnych dla rodzin z małymi dziećmi, osób starszych czy samotnych.

Jesteśmy dużą rodziną mieszkającą w wielkim domu z ogrodem. To dom z kocią duszą - wyjątkowy pod każdym względem, w którym w doskonałej harmonii żyją ze sobą różne stworzenia. Mamy przemiłe psiaki, dużo ptaków i innych zwierzaków. Kociaki dorastając w takich warunkach są fenomenalnie socjalizowane, cudownie dopieszczone i uczą się otwartości w stosunku do wszystkich istot.

na początku marca gotowe do odbioru będą kociaki rodzinne:

 • MARKIZ - kocurek/seal bicolour (wiek: 3 mies. )
 • MATRIOSZKA - kocurek/seal bicolour ( wiek: 3 mies.)
 • MILORD - kocurek /blue mitted (wiek: 3 mies. )

oraz  TIMON & PUMBA - kociaki klasy BOB

 • TIMON - kocurek / blue mitted 
 • PUMBA - kocurek / blue bicolour 

Kociaki rasy Ragdoll są:

 • z rodowodem FIFe
 • z książeczką zdrowia
 • odrobaczone
 • dwukrotnie zaszczepione
 • już po wczesnej kastracji

oraz

 • otrzymują Pełne Gwarancje Zdrowia
 • wraz z Certyfikatem Zdrowia i aktualnymi badaniami
 • nasze linie są wolne od uwarunkowań genetycznych HCM (n/n) i PKD (n/n),
 • są testowane na Felv, FIV

Cena kociaków: -> 3,500 zł


Przyjmujemy, że 3,500 zł, to w naszej hodowli cena prześlicznego kociaka rodzinnego do kochania, ale za 2500 zł też czasami można u nas kupić mruczące szczęście

Na cenę kociaka ma wpływ jego umaszczenie, rozłożenie koloru, typ, intensywność koloru oka, długość futerka, linie w rodowodzie, płeć, wiek.... oraz wiele innych podobnych czynników.

Proszę zwrócić uwagę, że nasze kociaki są już po zabiegu kastracji/sterylizacji i otrzymują Pełne Gwarancje Zdrowia, wraz z Certyfikatem Zdrowia i aktualnymi badaniami. To wszystko ma też wpływ na cenę kociaka.

Kociaki rodzinne klasy BOB (Best of the Best) mają znacznie wyższe ceny i są one indywidualnie ustalane. Niestety za najlepsze z najlepszych naszych kociąt trzeba zapłacić naprawdę dużo


BOB:

kociak Best of the Best - wybitny, najlepszy z najlepszych kociąt dla rodziny

kociak rodzinny

śliczny, przemiły kociak do kochania dla każdej rodziny

show/breeder:

kociak klasy wystawowo hodowlanej / przeznaczony do hodowli

breeder

kociak do hodowli bez praw wystawowychJakkolwiek dziwnie to nie zabrzmi...

ale do nas przychodzi się z roślinką w doniczce  :)

Choćby trzykrotką z własnego lub babcinego parapetu. To warunek konieczny wizyty w naszym domu. 

Dziwny dom, więc i zasady dziwne ;) 

Ważne, aby roślinka nie była trująca dla kotów.  To taki zielony bilet do naszego świata :)


Hodowla, to nasza pasja


Pragnę bardzo mocno podkreślić, że nie prowadzimy sklepu internetowego z kociakami z opcją "kup teraz" i wysyłką kurierską. Moim zdaniem członka rodziny nie można kupić przez internet. U nas nawet nie można zarezerwować kociaka przez internet. Konieczna jest wizyta w hodowli, aby wybrać tego jedynego, który spędzi z państwem kolejne kilkanaście lat życia.

Proszę też pamiętać, że hodowla, to nie biznes - to pasja.

Kociaki, to nie towar - to moje kocie dzieci.

Pragnę poznać rodziny do których mają trafić kociaki i nie zawsze jestem skłonna je oddać. Proszę to też brać pod uwagę. Sporo osób o tym niestety zapomina uważając, że skoro chcą kupić, to my musimy sprzedać. Nie musimy!  Hodowla jest miejscem prywatnym - to nie sklep, magazyn, hurtownia czy inna przestrzeń handlowa. To dom, prywatna przestrzeń do jakiej zapraszam i przedstawiam moje kocie dzieci, a raczej już moje kocie wnuki ;) 

Wszystkich zainteresowanych zakupem kociaka zapraszamy do naszego domu - mieszkamy w Łodzi. Oczywiście proszę wcześniej zadzwonić i umówić się na spotkanie. Preferujemy spotkania w zapowiadane wcześniej “weekendowe kocie pogaduszki”, ale istnieje możliwość spotkania się też w innym terminie. Przyjeżdżając do nas zobaczycie kociaki, które są aktualnie dostępne i gotowe już do zmiany domu. Nie przedstawiamy kocich maleństw, o których jeszcze nic nie wiemy ( jaki mają temperament, w jakim kierunku się rozwiną).

Nie rezerwujemy takich maluszków dla nikogo. Czekamy cierpliwie jak ukończą 3 miesiące i dopiero wtedy możemy je Państwu przedstawić.  

Zapraszam do zapoznania się z :

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny. To moim zdaniem najlepsza forma komunikacji na odległość. Jestem chyba starej daty, bardziej analogowa niż internetowa ;)

tel. 791-155-791

Monika Koc


Using Format