Koc-Pol Cat HAKUNA MATATA

male blue bicolour

born: 15.04.2022

father: Angelicdolls Morgan Freeman

mother: Koc-Pol Cat PEGGY

8th generation of Koc-Pol Cat (od strony mamy) 

line: *Sweet Trolls

sweetness evaluation (1-6):  extreme  💖💖💖💖💖💖

eye color intensity level (1-6):  💙💙💙💙💙

Current weight: 8,8 kg 

Pierwszy spacer po śniegu :) 

Hakuna pierwszy raz zobaczył i poczuł pod łapkami śnieg, i jest taki troszkę zdezorientowany, zaskoczony... ale nie jest wystraszony :)

grudzień 2022*Important information. The eye color of the kittens in the video is distorted due to the phone's optics and the current lighting at the time of filming. The photos also do not perfectly reflect the eye color, which is why the kitten's eye color intensity on a scale of 1-6 is included in the description.

Hakuna Matata , jest... przesłodki :) 

Po tatusiu - Morganie - ma fenomenalny temperament. Jest taką prawdziwą "szmacianą laleczką" - jak go nie wezmę, jak go nie położę, czy cokolwiek z nim nie zrobię, to zawsze idealnie zwisa, i to w każdych okolicznościach :) To taki najprawdziwszy szmaciany ragdoll o cudownym temperamencie. Można z nim zrobić dosłownie wszystko i za to tak mocno kocham tego kocurka :) 

Po tatusiu też ma nieco inną budowę - jest zwarty masywny, raczej krótki, o wielkiej głowie i szeroko rozstawionych uszkach... ale to, jak wygląda, ma dla mnie drugorzędne znaczenie.  Oczywiście zawsze pragnę, aby moje koty były prześliczne ( i takie są) ale najważniejsze, aby były magicznie słodkie, bo to, co tą rasę szczególnie wyróżnia wśród innych kocich ras, to ich niezwykły temperament i staram się, aby niósł się w naszych liniach z pokolenia na pokolenie.  

Jego rodowód jest niezwykły! Od strony mamy - Peggy - sięga aż 8 generacji z naszym przydomkiem. W jego żyłach płynie krew naszych najcudowniejszych kotów, i to tych pierwszych, z pierwszych ragdolli jakie trafiły do naszej rodziny 20 lat temu.  

Hakuna Matata, to sama słodycz, cukier w cukrze z lukrowaną posypką.  Totalny mój "przyklejek. Tam gdzie ja, tam i on. Towarzyszy mi zawsze w pracach ogrodowych i nie odstępuje mnie na krok. 

BADANIA:

  • Badanie genetyczne: HCM (n/n)
  • Badanie genetyczne: PKD (n/n)
  • morfologia i biochemia: wyniki idealne (2022r.)
  • USG jamy brzusznej i nerek  - bez zastrzeżeń (2022r.)
  • grupa krwi - ?
  • FeLV/FIV - nagativ (2022r.)

Hakuna Matata & Peggy


Hakuna Matata 

2 months oldO jakości kota hodowlanego świadczy jego...

❤️ POTOMSTWO ❤️

Using Format