Koc-Pol Cat HAKUNA MATATA

male blue bicolour

born: 

father: Angelicdolls Morgan Freeman

mother: Koc-Pol Cat PEGGY

8th generation of Koc-Pol Cat (od strony mamy) 

Pierwszy spacer po śniegu :) 

Hakuna pierwszy raz zobaczył i poczuł pod łapkami śnieg, i jest taki troszkę zdezorientowany, zaskoczony... ale nie jest wystraszony :)

grudzień 2022


Hakuna Matata , jest... przesłodki :) 

Po tatusiu - Morganie - ma fenomenalny temperament. Jest taką prawdziwą "szmacianą laleczką" - jak go nie wezmę, jak go nie położę, czy cokolwiek z nim nie zrobię, to zawsze idealnie zwisa, i to w każdych okolicznościach :) To taki najprawdziwszy szmaciany ragdoll o cudownym temperamencie. Można z nim zrobić dosłownie wszystko i za to tak mocno kocham tego kocurka :) 

Po tatusiu też ma nieco inną budowę - jest zwarty masywny, raczej krótki, o wielkiej głowie i szeroko rozstawionych uszkach... ale to, jak wygląda, ma dla mnie drugorzędne znaczenie.  Oczywiście zawsze pragnę, aby moje koty były prześliczne ( i takie są) ale najważniejsze, aby były magicznie słodkie, bo to, co tą rasę szczególnie wyróżnia wśród innych kocich ras, to ich niezwykły temperament i staram się, aby niósł się w naszych liniach z pokolenia na pokolenie.  

Jego rodowód jest niezwykły! Od strony mamy - Peggy - sięga aż 8 generacji z naszym przydomkiem. W jego żyłach płynie krew naszych najcudowniejszych kotów, i to tych pierwszych, z pierwszych ragdolli jakie trafiły do naszej rodziny 20 lat temu.  

Hakuna Matata, to sama słodycz, cukier w cukrze z lukrowaną posypką.  Totalny mój "przyklejek. Tam gdzie ja, tam i on. Towarzyszy mi zawsze w pracach ogrodowych i nie odstępuje mnie na krok. 

BADANIA:

  • Badanie genetyczne: HCM (n/n)
  • Badanie genetyczne: PKD (n/n)
  • morfologia i biochemia: wyniki idealne (2022r.)
  • USG jamy brzusznej i nerek  - bez zastrzeżeń (2022r.)
  • grupa krwi - ?
  • FeLV/FIV - nagativ (2022r.)

Hakuna Matata & Peggy


Hakuna Matata 

2 months old


Using Format