Zabieram się do pracy :)

Długie jesienne wieczory, to idealny czas, aby usiąść do pracy nad rozbudową strony internetowej. 

Pragnę pokazać Wam kierunek w jakim podążam i przybliżyć czas przeszły, od którego wszystko się zaczęło.  

Na stronie dziś pojawiła się nowa zakładka Teen  ( czyli nasza młodzież w opcji “obserwacja”)

W tym miejscu będę przedstawiać kociaki nad którymi zastanawiam się czy, a jeśli tak, to którego z nich zostawić dla siebie :)  
Pośpiech nie jest dobrym doradcą :)  Prześliczny maluszek nie zawsze wyrasta na cudnego młodzieńca, a przeciętny młodzieniec może zaskoczyć  spektakularnym rozwojem i zachwyci w wieku dojrzałym.   
Gdy pracujemy na znanych sobie liniach, takie decyzje podejmujemy szybko i zwykle trafnie.  Tak było przez ostatnie naście lat :)
Teraz jednak wprowadziliśmy zupełnie nowe linie i wszystkie połączenia będą dla nas wielką niewiadomą - to niezwykle ekscytujące!   

Którego z braci mam zatrzymać ? Jean Reno, a może Johnny Depp?

Niestety obaj mają niefortunnie rozłożony kolor, ale wszystko inne tak obłędnie obiecujące, że na ten moment wstrzymuje się z wszelkimi decyzjami. Dla większości hodowców kolor ma ogromne znaczenie - dla mnie niewielkie :) Mój mentor zawsze mi powtarza - “Najpierw dom się buduje, a potem maluje - nigdy odwrotnie” ;)  
To unikatowe dla mnie połączenie:   Angelicdolls  TOM CRUISE & Koc-Pol Cat AMBER - niestety bez szans na powtórzenie, dlatego któryś z chłopców powinien zostać, a wtedy któryś będzie dostępny. Ile czasu zajmie mi podjęcie decyzji - nie mam pojęcia. Pospiech jest zwykle złym doradcą w programie hodowlanym. 

Using Format